Publications Office of the EU
SI-Brežice: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SI-Brežice: Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

  • Opublikowano
    16/03/2012
  • Termin
    23/04/2012
  • Otwarcie ofert
    23/04/2012
  • Odaítélve
    18/07/2012
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SB Brežice
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,500.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
394,390.50 EUR
Liczba części zamówienia
53
Numer referencyjny oferty
5/12-15 JNb
Opis

Material za endoskopsko kirurgijo in zdravstveni šivalni material.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/04/2012 10:00
Place of performance
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.