Publications Office of the EU
RO-Brasov: Urządzenia do monitorowania zanieczyszczeń - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Brasov: Urządzenia do monitorowania zanieczyszczeń

  • Opublikowano
    27/07/2011
  • Termin
    06/09/2011
  • Otwarcie ofert
    09/09/2011
  • Odaítélve
    16/09/2011
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: RO122 Braşov
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38344000 Urządzenia do monitorowania zanieczyszczeń
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,200,000.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,185,000.00 RON
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Stand de cercetare a produselor de combustie motor transparent: motor transparent cu echipamente auxiliare, conform descrierii caietului de sarcini.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
09/09/2011 18:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
3,200,000.00 RON
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,185,000.00 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: AVL List GmbH
Adres pocztowy: Hans-List-Platz 1
Miejscowość: Graz
Kod pocztowy: 8020
Kraj: AUT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.