Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Różne produkty lecznicze - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Różne produkty lecznicze

  • Opublikowano
    03/07/2012
  • Termin
    13/08/2012
  • Otwarcie ofert
    14/08/2012
  • Odaítélve
    01/10/2012
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Unitatea Militara 0521 Bucuresti
Miejsce realizacji
NUTS code: RO321 Bucureşti
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33690000 Różne produkty lecznicze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
457,810.70 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,905,081.10 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
213
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Atribuirea acordului cadru, in vederea incheierii de contracte subsecvente de furnizare medicamente de uz uman.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
14/08/2012 12:00
Place of performance
Kod CPV

33690000 - Różne produkty lecznicze

33600000 - Produkty farmaceutyczne

33675000 - Preparaty antyhistaminowe do uzytku ogólnoustrojowego

33621300 - Preparaty przeciw anemii

33621100 - Środki obniżające krzepliwość krwi

33642200 - Kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego

33642000 - Ogólnoustrojowe preparaty hormonalne, z wyłączeniem hormonów płciowych

33661000 - Produkty lecznicze dla układu nerwowego

33613000 - Środki przeczyszczające

33622700 - Blokery kanałów wapniowych

33692210 - Preparaty odżywiania pozajelitowego

33615100 - Insulina

33617000 - Dodatki mineralne

33651000 - Ogólne środki przeciwinfekcyjne do użytku ogólnoustrojowego oraz szczepionki

33622500 - Środki przeciw hemoroidom do użytku miejscowego

33620000 - Produkty lecznicze dla krwi, organów krwiotwórczych oraz układu krążenia

33622300 - Środki moczopędne

33661500 - Neuroleptyki

33622100 - Produkty lecznicze do terapii serca

33661300 - Środki przeciwepileptyczne

33661100 - Środki znieczulające

33662000 - Produkty lecznicze dla organów zmysłów

33692700 - Roztwory glukozy

33610000 - Produkty lecznicze dla przewodu pokarmowego i metabolizmu

33614000 - Środki przeciwbiegunkowe, jelitowe czynniki przeciwzapalne/przeciwinfekcyjne

33673000 - Produkty lecznicze przeciwko przewlekłym chorobom przenoszonym drogą kropelkową

33631400 - Antybiotyki i środki chemoterapeutyczne do użytku dermatologicznego

33730000 - Produkty do pielęgnacji oczu i soczewki korekcyjne

33631600 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

33621400 - Substytuty krwi i roztwory do perfuzji

33621200 - Środki przeciwkrwotoczne

33621000 - Produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych

33640000 - Produkty lecznicze dla układu moczowo-płciowego oraz hormonów

33611000 - Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń związanych z nadkwasotą

33622800 - Środki aktywne wobec układu reninoangiotensyny

33622600 - Betablokery

33632100 - Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne

33693000 - Pozostałe produkty terapeutyczne

33632300 - Preparaty przeciwartretyczne

33670000 - Środki lecznicze dla układu oddechowego

33651100 - Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego

33674000 - Preparaty przciwkaszlowe i przeciwko przeziębieniom

33622400 - Środki chroniące naczynia krwionośne

33661600 - Neuroanaleptyki

33622200 - Środki przeciw nadciśnieniu

33661400 - Produkty lecznicze przeciwko chorobie Parkinsona

33622000 - Produkty lecznicze dla układu sercowo-naczyniowego

33661200 - Środki przeciwbólowe

33612000 - Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego

33662100 - Środki oftalmologiczne

33696800 - Nośniki kontrastu rentgenowskiego

33692000 - Roztwory lecznicze

33616000 - Witaminy

33652100 - Środki przeciwnowotworowe

33692400 - Roztwory do perfuzji

Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.