Publications Office of the EU
UK-Swindon: Mikroskopy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Swindon: Mikroskopy

  • Opublikowano
    22/10/2011
  • Termin
    08/12/2011
  • Otwarcie ofert
    08/12/2011
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
RCUK SSC LTD
Miejsce realizacji
NUTS code: UKH12 Cambridgeshire CC
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38510000 Mikroskopy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
092011-RCUK-SSC-R-AF-20
Opis

Potential requirement for new confocal requirement at MRC LMB.
The confocal microscope system covered by this specification is intended to provide the MRC Laboratory of Molecular Biology in Cambridge with multidimensional multimode confocal imaging capabilities.
This system will be used to study a variety of fixed and live specimens including cultured cells, small model organisms such as C elegans and tissue explants.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
08/12/2011 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.