Publications Office of the EU
Münster, przebudowa York, budowa szkoły podstawowej z halą sportową; parkiet - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Münster, przebudowa York, budowa szkoły podstawowej z halą sportową; parkiet

  • Opublikowano
    09/09/2024
  • Termin
    30/09/2024
  • Otwarcie ofert
    30/09/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45432113 Kładzenie parkietu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
ZV24-123
Opis

NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH odpowiada za przebudowę koszar w Yorku i Oksfordzie jako powiernicy miasta Münster. Zamówienie składane jest w imieniu NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH oraz w imieniu miasta Münster. Klient NRW.URBAN Kommunale Entwicklung GmbH zamierza - powiernik miasta Münster - zrealizować budowę 4-daniowej szkoły podstawowej wraz z 2-daniową halą sportową na terenie dawnych koszar York w Münster Gremmendorf. Na terenie dawnych koszar wiadomości lotniczych powstaje około 1800 nowych jednostek mieszkalnych na powierzchni około 50 hektarów. Jednocześnie na miejscu planowane są liczne obiekty infrastruktury społecznej.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0YM3Y1VD9E6QX
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/09/2024 10:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.