Publications Office of the EU
Mołdawia-Kiszyniów: Pojazdy silnikowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Mołdawia-Kiszyniów: Pojazdy silnikowe

  • Opublikowano
    25/02/2022
  • Termin
    31/03/2022
  • Otwarcie ofert
    31/03/2022
  • Odaítélve
    03/05/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Administrația Națională a Penitenciarelor
Miejsce realizacji
NUTS code: Moldova
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Moldova
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34100000 Pojazdy silnikowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,000,000.00 MDL
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,525,000.00 MDL
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Transport auto pentru necesitățile SAP

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Administrația Națională a Penitenciarelor
Krajowy numer ewidencyjny: 1006601001012
Adres pocztowy: str. N. Titulescu 35
Miejscowość: mun. Chisinau
Kod NUTS: MD
Kod pocztowy: MD-2032
Kraj: MDA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Bradu Victoria
Główny adres: http://anp.gov.md
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
31/03/2022 08:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.