Publications Office of the EU
Francja-Albert: Usługi architektoniczne i podobne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Albert: Usługi architektoniczne i podobne

  • Opublikowano
    10/05/2023
  • Termin
    15/06/2023
  • Odaítélve
    07/11/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
com de communes du pays du coquelicot
Miejsce realizacji
NUTS code: FRE11 Nord
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRE23 Somme
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71200000 Usługi architektoniczne i podobne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
20,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
S-2023-10
Opis

maîtrise d'oeuvre pour la création du siège de la communauté de communes du Pays du Coquelicot

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://marchespublics596280.fr
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Other
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
20,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: groupement Bplusb architectures / nortec ingenierie / kietudes / qualivia ingenierie / eacm
Adres pocztowy: 60 rue Sainte Catherine
Miejscowość: Lille
Kod pocztowy: 59800
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.