Publications Office of the EU
PL-Katowice: Urządzenia medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Katowice: Urządzenia medyczne

  • Opublikowano
    27/11/2012
  • Termin
    03/01/2013
  • Otwarcie ofert
    03/01/2013
  • Odaítélve
    25/01/2013
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II
Miejsce realizacji
NUTS code: PL22A Katowicki
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
785,100.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
29
Numer referencyjny oferty
PN/79/12
Opis

Dostawy sprzętu medycznego jałowego do Pracowni Hemodynamiki i asortymentu do zabiegów neuroradiologicznych-angiografia.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
03/01/2013 12:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.