Publications Office of the EU
Szwecja-Kiruna: Remont starych budynków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Kiruna: Remont starych budynków

  • Opublikowano
    21/02/2018
  • Termin
    12/04/2018
  • Otwarcie ofert
    13/04/2018
  • Odaítélve
    23/04/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Kirunabostäder Aktiebolag
Miejsce realizacji
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45262690 Remont starych budynków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
38,282,600.00 SEK
Numer referencyjny oferty
2018/5
Opis

Objektet omfattar utvändig renovering av 6 st bostadshus samt invändig renovering av 5 st bostadshus.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afibvsuqqi&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
13/04/2018 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
38,282,600.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Personalbolaget i Kiruna AB
Adres pocztowy: Arent Grapegatan 31 D
Miejscowość: Kiruna
Kod pocztowy: 981 32
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.