Publications Office of the EU
Francja-Chambéry: Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Chambéry: Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

  • Opublikowano
    06/06/2019
  • Termin
    05/07/2019
  • Otwarcie ofert
    08/07/2019
  • Odaítélve
    16/08/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
OPAC de la Savoie
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK27 Savoie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK27 Savoie
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50700000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,100,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,100,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
5
Numer referencyjny oferty
19046ser01
Opis

Entretien des installations individuelles de chauffage du patrimoine de l'OPAC de la Savoie — Accord-cadre à bons de commande.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.opac-savoie.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
08/07/2019 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.