Publications Office of the EU
Włochy-Gradisca d'Isonzo: Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Włochy-Gradisca d'Isonzo: Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe

  • Opublikowano
    16/05/2018
  • Termin
    15/06/2018
  • Odaítélve
    24/10/2018
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Consorzio isontino servizi integrati — C.I.S.I.
Miejsce realizacji
NUTS code: ITH43 Gorizia
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85311200 Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,680,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,234,316.25 EUR
Numer referencyjny oferty
CIG:7484902088
Opis

Gestione di una residenza protetta per disabili gravi e gravissimi.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not specified
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
5,680,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,234,316.25 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Consorzio Blu società cooperativa sociale
Adres pocztowy: Via F.lli Rosselli 18
Miejscowość: Faenza
Kod pocztowy: 48018
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.