Publications Office of the EU
Francja-Charleville-Mézières: Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Charleville-Mézières: Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych

  • Opublikowano
    06/11/2020
  • Termin
    07/12/2020
  • Otwarcie ofert
    07/12/2020
  • Odaítélve
    21/12/2020
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Espace habitat
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRF21 Ardennes
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50712000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
434,240.80 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Contrat d'entretien avec garantie totale des installations de ventilation mécanique contrôlée sur le patrimoine d'Espace habitat.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Espace Habitat
Adres pocztowy: 7 avenue du Maréchal Leclerc
Miejscowość: Charleville-Mézières
Kod NUTS: FRF21
Kod pocztowy: 08000
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Espace Habitat
Główny adres: www.espacehabitat.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
07/12/2020 14:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.