Publications Office of the EU
Niemcy-Leopoldshöhe: Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Leopoldshöhe: Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

  • Opublikowano
    25/06/2021
  • Termin
    23/07/2021
  • Otwarcie ofert
    23/07/2021
  • Odaítélve
    07/09/2021
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gemeinde Leopoldshöhe über den Kreis Lippe - Der Landrat
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA45 Lippe
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA45 Lippe
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,603,216.36 EUR
Numer referencyjny oferty
IKZ-113/2021
Opis

Die Gemeinde Leopoldshöhe beabsichtigt den Bau eines Multifunktionalen Neubaus an der Felix-Fechenbach-Gesamtschule in Leopoldshöhe. Gegenstand dieser Ausschreibung sind die erforderlichen Rohbauarbeiten

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/DD15D752-DB16-4743-AF62-55E4082CF89F
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/07/2021 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,603,216.36 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Hartmann Bau GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Borgentreich
Kod pocztowy: 34434
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.