Publications Office of the EU
Sortowanie i pakowanie odpadów nadających się do recyklingu pochodzących z selektywnej zbiórki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Sortowanie i pakowanie odpadów nadających się do recyklingu pochodzących z selektywnej zbiórki

  • Opublikowano
    30/09/2025
  • Termin
    31/10/2025
  • Odaítélve
    26/12/2025
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Communauté de communes de la Dombes
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK21 Ain
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90500000 Usługi związane z odpadami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,200,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,056,170.00 EUR
Numer referencyjny oferty
M202509
Opis

Sortowanie i pakowanie odpadów nadających się do recyklingu z selektywnej zbiórki: - przyjmowanie i ważenie odpadów z selektywnej zbiórki (papier od drzwi do drzwi i pojemniki na odpady papierowe), - sortowanie i pakowanie wielomateriałowych odpadów nadających się do recyklingu z selektywnej zbiórki od drzwi do drzwi (opakowania dla gospodarstw domowych, papier zadrukowany i papier do celów graficznych), - sortowanie i pakowanie papieru zadrukowanego i papieru do celów graficznych (papiery, gazety, książki, czasopisma itp.) zbieranych w pojemnikach na odpady, - zarządzanie odmowami sortowania: sortowanie, pakowanie, transport i przetwarzanie, - organizacja wysyłek do sektorów wyznaczonych przez Wspólnotę Gmin Dombes (CCD), - transport i odzysk przepływu kategorii 1.02

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://marchespublics.ain.fr/entreprise/consultation/509095?orgAcronyme=ad_272
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://marchespublics.ain.fr/entreprise/consultation/509095?orgAcronyme=ad_272
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium: Prix des prestations
Rodzaj: price
Opis: Prix des prestations
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 60.00
Kryterium: Valeur technique : 2.1- Organisation du tri et du conditionnement des déchets – 29 points 2.2- Moyens humains employés pour la réalisation du service – 5 points 2.3- Communication avec la Communauté de communes de la Dombes et modalités de suivi de l’exécution du service – 4 points 2.4- Certification – 2 points
Rodzaj: quality
Opis: Valeur technique
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 40.00
Szacunkowa wartość
1,200,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,056,170.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PAPREC GRAND EST
Adres pocztowy:
Miejscowość: CHASSIEU
Kod pocztowy: 69680
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.