Publications Office of the EU
Włochy-Rzym: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Rzym: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

  • Opublikowano
    27/12/2022
  • Termin
    15/02/2023
  • Otwarcie ofert
    21/02/2023
  • Odaítélve
    28/09/2023
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Agenzia del Demanio - Struttura per la Progettazione
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI45 Frosinone
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
744,086.65 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
627,248.58 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

servizi di progettazione definitiva ed esecutiva da redigere e restituire in modalità BIM, coordinamento della sicurezza in fase di progettazione, ed incarico opzionale di direzione lavori, CSE, contabilità dei lavori e accatastamento, finalizzati all’intervento di adeguamento sismico della Questura e Polizia Stradale - Via Vado del Tufo, Frosinone - Codice Bene: FRB1053

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.acquistinretepa.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
21/02/2023 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
744,086.65 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
627,248.58 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Sidoti Engineering SRL
Adres pocztowy:
Miejscowość: Albano Laziale
Kod pocztowy:
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.