Publications Office of the EU
Szwecja-Falun: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Szwecja-Falun: Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

  • Opublikowano
    30/06/2018
  • Termin
    29/08/2018
  • Otwarcie ofert
    30/08/2018
  • Odaítélve
    05/11/2018
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Colligio AB
Miejsce realizacji
NUTS code: SE11 Stockholm
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE11 Stockholm
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,370.00 SEK
Numer referencyjny oferty
TK 18.072
Opis

Upphandlingen avser tillhandahållande av konsulter för trafikplanering.
Upphandlingen är indelad i fem områden. Anbudsgivaren kan lämna anbud på ett eller flera områden enligt nedan:
1. Trafikplanering (inkl. simuleringar, analyser, utredningar)
2. Parkeringsutredningar
3. Trafiksäkerhet och utformning
4. Kollektivtrafik
5. Mobility management

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewrvieia&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/08/2018 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,370.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ramböll Sverige AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Stockholm
Kod pocztowy:
Kraj: SWE

Oficjalna nazwa: SWECO Society AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Stockholm
Kod pocztowy:
Kraj: SWE

Oficjalna nazwa: Trivector Traffic AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Stockholm
Kod pocztowy:
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.