Publications Office of the EU
Bezpośrednie udzielanie zamówień na świadczenie usług zakwaterowania i usług pomocniczych dla uchodźców przybywających do Irlandii w wyniku konfliktu ukraińskiego – IV kwartał 2023 r. - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Bezpośrednie udzielanie zamówień na świadczenie usług zakwaterowania i usług pomocniczych dla uchodźców przybywających do Irlandii w wyniku konfliktu ukraińskiego – IV kwartał 2023 r.

  • Odaítélve
    09/09/2024
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Department of Children, Equality, Disability, Integration and Youth
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: IE061 Dublin
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55110000 Hotelarskie usługi noclegowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
837,675.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Ukraine Q4 2023
Opis

Usługi, które są przedmiotem tych umów, to zakwaterowanie i usługi pomocnicze dla uchodźców przybywających do Irlandii w wyniku konfliktu ukraińskiego, obejmują: • Usługi gastronomiczne • Sprzątanie, • pralnia; • dostarczanie niektórych materiałów eksploatacyjnych; • Usługi w zakresie bezpieczeństwa

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
837,675.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Gormanstown Park Ltd.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Tipperary
Kod pocztowy: Tipperary
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.