Publications Office of the EU
Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych

  • Opublikowano
    22/02/2024
  • Termin
    25/03/2024
  • Otwarcie ofert
    25/03/2024
  • Odaítélve
    18/04/2024
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL636 Słupski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
24110000 Gazy przemysłowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,836,267.70 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,564,453.00 PLN
Numer referencyjny oferty
13/PN.2024
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą zbiorników stacjonarnych i butli przenośnych dla szpitala przy ul. Hubalczyków 1 w Słupsku oraz przy ul. Mickiewicza 12 w Ustce w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://platformazakupowa.pl/pn/szpital.slupsk
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
25/03/2024 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Cena
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100
Szacunkowa wartość
2,836,267.70 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,564,453.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Messer Polska sp. z o. o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Chorzów
Kod pocztowy: 41-503
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.