Publications Office of the EU
Niderlandy-Lejda: Karetki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niderlandy-Lejda: Karetki

  • Opublikowano
    06/09/2022
  • Termin
    07/10/2022
  • Odaítélve
    23/01/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Miejsce realizacji
NUTS code: NL Nederland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL Nederland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34114121 Karetki
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
826,250.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Z/22/005764
Opis

Levering van 3 ALS Ambulances met een optie op de levering van nog 2 ambulances i.v.m. vroegtijdige vervanging of uitbreiding van het wagenpark

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Regionale Dienst Openbare Gezondheidszorg Hollands Midden
Krajowy numer ewidencyjny: 11998501
Adres pocztowy: Parmentierweg 49
Miejscowość: Leiden
Kod NUTS: NL
Kod pocztowy: 2316 ZV
Kraj: NLD
Osoba wyznaczona do kontaktów: Laurens Rorive
Główny adres: http://www.rdoghm.nl
Drogą elektroniczną:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ce86e858126e49e0f78a2b023a83a319
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
826,250.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Visser B.V.
Adres pocztowy: Brailleweg 7
Miejscowość: LEEUWARDEN
Kod pocztowy: 8912BL
Kraj: NLD
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.