Publications Office of the EU
Niemcy-Frankfurt nad Menem: Roboty budowlane w zakresie zawieszeń łańcuchowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Frankfurt nad Menem: Roboty budowlane w zakresie zawieszeń łańcuchowych

  • Odaítélve
    28/06/2021
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
DB Netz AG (Bukr 16)
Miejsce realizacji
NUTS code: DE91B Wolfenbüttel
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45234160 Roboty budowlane w zakresie zawieszeń łańcuchowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,488,809.90 EUR
Numer referencyjny oferty
21FEI50558
Opis

Weddeler Schleife - zweigleisiger Ausbau: VP 02.01 Oberleitung OLA bis km 11,6
Errichtung Oberleitungsanlagen km3,342 bis 11,606,Versetzung der Streckentrennung(Strecke 1956)
Zusammenhangsarbeiten km8,43 bis 9,77 (Strecke 1900)

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not applicable
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,488,809.90 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SPL Powerlines Germany GmbH
Adres pocztowy: Breitweidig 7
Miejscowość: Forchheim
Kod pocztowy: 91301
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.