Publications Office of the EU
B-Mechelen: Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

B-Mechelen: Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

  • Opublikowano
    28/10/2011
  • Termin
    05/12/2011
  • Odaítélve
    01/07/2012
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: BE2 Vlaams Gewest
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34300000 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
De Lijn-962/12.57/IB/FC(DAF2012)-F05_0
Opis

Oproep tot kandidaatstelling.
Raamovereenkomst voor de afroepbestellingen van onderdelen voor motoren en aandrijfassen DAF voor de autobussen van de “VVM-De Lijn” voor een periode van 3 jaar, 1 maal verlegbaar met 1 jaar.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Truck Trading Walton NV
Adres pocztowy: Brusselsesteenweg 74
Miejscowość: Herent
Kod pocztowy: 3020
Kraj: BEL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.