Publications Office of the EU
Francja-Haguenau: Usługi sprzątania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Haguenau: Usługi sprzątania

  • Opublikowano
    22/02/2017
  • Termin
    23/03/2017
  • Odaítélve
    16/05/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Centre hospitalier
Miejsce realizacji
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90910000 Usługi sprzątania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Numer referencyjny oferty
2017-46
Opis

La présente consultation porte sur la prestation de nettoyage des vitres et des locaux du Centre hospitalier de Haguenau (CHH) et de l'institut de Formation en soins infirmiers (IFSI).

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Centre hospitalier
Adres pocztowy: 64 avenue du Professeur René Leriche
Miejscowość: Haguenau Cedex
Kod NUTS: FR421
Kod pocztowy: 67504
Kraj: FRA
Główny adres: https://www.ch-haguenau.fr
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=322182&orgAcronyme=x7c
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
4.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: La performante SAS
Adres pocztowy: 2 rue des Guitaristes
Miejscowość: Strasbourg
Kod pocztowy: 67100
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.