Publications Office of the EU
Niemcy-Wetzlar: Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Wetzlar: Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania

  • Opublikowano
    04/04/2022
  • Termin
    02/05/2022
  • Anulowano
    06/05/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Kreisausschuss des Lahn-Dill-Kreises
Miejsce realizacji
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE722 Lahn-Dill-Kreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48100000 Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
025.22E1010010100.84
Opis

Einführung einer neuen Fachsoftware zur Abwicklung aller Aufgaben der Abteilung Bauen und Wohnen der Kreisverwaltung des Lahn-Dill-Kreises

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.had.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.