Publications Office of the EU
Hiszpania-Leganés: Usługi szkolnictwa przedszkolnego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Hiszpania-Leganés: Usługi szkolnictwa przedszkolnego

  • Opublikowano
    13/11/2023
  • Termin
    19/12/2023
  • Odaítélve
    18/09/2024
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
80110000 Usługi szkolnictwa przedszkolnego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,382,271.30 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,160,295.10 EUR
Numer referencyjny oferty
0153/2022
Opis

Służba edukacyjna pierwszych kroków szkoły wczesnoszkolnej

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Krajowy numer ewidencyjny: P2807400C
Adres pocztowy: Plaza Mayor
Miejscowość: Leganés
Kod NUTS: ES300
Kod pocztowy: 28911
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Leganés
Główny adres: https://contrataciondelestado.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kod CPV
Kryterium udzielenia zamówienia
Not applicable
Szacunkowa wartość
2,382,271.30 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,160,295.10 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: BABYTECA SL
Adres pocztowy:
Miejscowość: LEGANES
Kod pocztowy: 28919
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.