Publications Office of the EU
Polska-Sulejów: Usługi związane z odpadami - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Sulejów: Usługi związane z odpadami

  • Opublikowano
    16/06/2021
  • Termin
    29/06/2021
  • Otwarcie ofert
    29/06/2021
  • Odaítélve
    02/08/2021
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gmina Sulejów
Miejsce realizacji
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90500000 Usługi związane z odpadami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,071,040.16 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,237,920.00 PLN
Numer referencyjny oferty
IZP.ZP.271.8.2021
Opis

Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w szacunkowej ilości 4.800 Mg ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych, oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości rekreacyjno – wypoczynkowe na terenie gminy Sulejów, z wyłączeniem terenu obejmującego domki letniskowe tzw. JOR-POLANA.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Gmina Sulejów
Krajowy numer ewidencyjny: 590648327
Adres pocztowy: Konecka 42
Miejscowość: Sulejów
Kod NUTS: PL713
Kod pocztowy: 97-330
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Izabela Dróżdż
Główny adres: https://sulejow.biuletyn.net/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/06/2021 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
5,071,040.16 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,237,920.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: JUKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres pocztowy:
Miejscowość: Piotrkó Trybunalski
Kod pocztowy: 97-300
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.