Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Trowbridge: Usługi dostarczania posiłków do szkół - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Trowbridge: Usługi dostarczania posiłków do szkół

  • Opublikowano
    12/12/2019
  • Termin
    27/01/2020
  • Odaítélve
    04/03/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Bellefield Primary and Nursery School
Miejsce realizacji
NUTS code: UKK1 Gloucestershire, Wiltshire and Bristol/Bath area
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: UKK15 Wiltshire CC
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55524000 Usługi dostarczania posiłków do szkół
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
9,666,195.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,666,195.00 GBP
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
CE-01070
Opis

This Invitation to Tender has been issued by Bellefield C of E Primary and Nursery School on behalf of a cluster of 14 schools for catering services. You are invited by the client to tender for the provision of catering services in accordance with this ITT. The tender is split into two lots, suppliers can bid for one or both. Each lot shall be evaluated by two schools. The remaining 10 schools are expected to contract from a choice of the two lots from the resulting tender award at the next appropriate opportunity, the estimated dates are being confirmed and will be issued as soon as the plan has been finalised.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Bellefield Primary and Nursery School
Adres pocztowy: Windermere Road, Wiltshire
Miejscowość: Trowbridge
Kod NUTS: UKK15
Kod pocztowy: BA14 8TE
Kraj: GBR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Kate Fryer
Główny adres: www.bellefield.wilts.sch.uk/
Drogą elektroniczną:
https://in-tendhost.co.uk/schoolsbuyingclub
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Nabywcy
Bellefield C of E Primary and Nursery School on behalf of a cluster of 14 schools
Holbrook Primary School
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.