Publications Office of the EU
Grecja-Halkida: Sztuczne trawniki - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grecja-Halkida: Sztuczne trawniki

  • Opublikowano
    03/08/2018
  • Termin
    21/09/2018
  • Odaítélve
    27/12/2018
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Δήμος Χαλκιδέων
Miejsce realizacji
NUTS code: EL642 Εύβοια
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: EL642 Εύβοια
Gazdasági ágazat (fő CPV)
44114000 Beton
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
197,798.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
269,326.66 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
397/29278/31-07-2018
Opis

Προμήθεια υλικών, για το έργο με αυτεπιστασία: «Ανακατασκευή περιμετρικού στίβου αγωνισμάτων (ταρτάν), στο Δημοτικό Στάδιο Νέας Αρτάκης», προϋπολογισμού της προμήθειας 347 324,00 EUR με Φ.Π.Α., για το έτος 2018.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.