Publications Office of the EU
Polska-Wrocław: Usługi stomatologiczne i podobne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Wrocław: Usługi stomatologiczne i podobne

  • Odaítélve
    10/07/2017
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85130000 Usługi stomatologiczne i podobne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
6,332,858.58
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
621,140.86 PLN
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju Leczenie Stomatologiczne w zakresie – świadczenia ogólnostomatologiczne.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
6,332,858.58
Ostateczna wartość zakontraktowana
621,140.86 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Stomatologiczne Centrum Transferu Technologii Sp. z o.o. we Wrocławiu
Adres pocztowy: ul. Krakowska 26
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 50-425
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.