Publications Office of the EU
Belgia-Gilly: Aparaty wykorzystujące promieniowanie gamma - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Gilly: Aparaty wykorzystujące promieniowanie gamma

  • Opublikowano
    17/02/2023
  • Termin
    27/04/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Grand Hôpital de Charleroi
Miejsce realizacji
NUTS code: BE32B Arr. Charleroi
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE32B Arr. Charleroi
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33111620 Aparaty wykorzystujące promieniowanie gamma
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Grand Hôpital de Charleroi-NH-2022-012-PB/IH-F02_1
Opis

Fourniture, installation, mise en service de 2 Spect-CT pour le service de médecine-nucléaire sur le nouveau site hospitalier Les Viviers.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=Grand+H%C3%B4pital+de+Charleroi-NH-2022-012-PB%2FIH-F02
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.