Publications Office of the EU
Francja-Paryż: Instalacja rurociągów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Paryż: Instalacja rurociągów

  • Odaítélve
    31/07/2014
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: FR103 Yvelines
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45231112 Instalacja rurociągów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
6,199,619.40
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
13S0104
Opis

ces travaux font partie de la refonte de l'usine SAV et permettront la distribution des fluides vers les nouveaux process de l'usine.
cette prestation inclut la pose et fourniture :
-De multitubulaires (2 rames A et B), fourreaux (DN 250 et DN 200) et des chambres de tirage ;
-De conduites d'eau industrielle de diamètre DN 500 à DN 200 ainsi que les chambres intermédiaires et divers équipements (vannes, tés, ...)

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
6,199,619.40
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Segex SAS (mandataire) / HP BTP SAS / Valentin SAS
Adres pocztowy: 4 boulevard Arago
Miejscowość: Wissous
Kod pocztowy: 91320
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.