Publications Office of the EU
(Provia-ID 114114) Naprawa pociągu powypadkowego ÖBB 9481 4746 602 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

(Provia-ID 114114) Naprawa pociągu powypadkowego ÖBB 9481 4746 602

  • Odaítélve
    03/05/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ÖBB-Technische Services-GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: anyw
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: AT130 Wien
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50220000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji oraz podobne usługi dotyczące kolei i innego sprzętu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
495,345.00 EUR
Numer referencyjny oferty
ProVia-ID 114114
Opis

O Znalezienie o Demontaż i montaż odpowiednich części, Przygotowanie do wymiany profilu w konstrukcji nadwozia o Częściowa wymiana wytłaczanego profilu, w tym zamienne urządzenie napełniające i ssące, urządzenie spłukujące o Wymiana górnych długich belek o Naprawa farby o uruchomienie kompletnego pociągu

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Preis
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
495,345.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Siemens Mobility Austria GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Wien
Kod pocztowy: 1210
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.