Publications Office of the EU
Rumunia-Suceava: Produkty wieprzowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunia-Suceava: Produkty wieprzowe

  • Zapowiedziano
    20/12/2022
  • Opublikowano
    27/12/2022
  • Termin
    30/01/2023
  • Otwarcie ofert
    30/01/2023
  • Odaítélve
    29/03/2023
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA
Miejsce realizacji
NUTS code: RO215 Suceava
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO215 Suceava
Gazdasági ágazat (fő CPV)
15131400 Produkty wieprzowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,856,596.50 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,371,438.70 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
7
Numer referencyjny oferty
4243983/2022
Opis

acord-cadru de achizitie publica de alimente divizat pe 7 loturi, pentru 24 luni, conform caietului de sarcini si specificatiilor tehnice atasate (anexa caiet de sarcini).
Nota: Conform prevederilor O.U.G. 107/ 2017 Autoritatea Contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA
Krajowy numer ewidencyjny: 4243983
Adres pocztowy: Strada: 1 Decembrie 1918, nr. 21, Sector: -, Judet: Suceava
Miejscowość: Suceava
Kod NUTS: RO215
Kod pocztowy: 720237
Kraj: ROU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Daniela Crap
Główny adres: http://www.spitaluljudeteansuceava.ro/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
30/01/2023 15:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.