Publications Office of the EU
Francja-Lyon: Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Lyon: Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

  • Opublikowano
    11/08/2023
  • Termin
    26/09/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
adoma
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK26 Rhône
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK26 Rhône
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71221000 Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
NAT2023_33
Opis

marché de maitrise d'oeuvre portant sur la réhabilitation de la résidence " Les Granges Rouges " située 466 Bd Albert Camus, 69400 villefranche sur saone

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2023_z3QeUFV1Xu
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.