Publications Office of the EU
F-Tomblaine: Sól drogowa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Tomblaine: Sól drogowa

  • Opublikowano
    17/05/2013
  • Termin
    26/06/2013
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Département de Meurthe-et-Moselle
Miejsce realizacji
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34927100 Sól drogowa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
400,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
A1359003
Opis

Fourniture de germe sec en vrac et en sacs de 25 Kg ainsi que de sel raffiné et de mer en vrac nécessaires au déneigement, déverglaçage des infrastructures routières du département de Meurthe et Moselle Le parc départemental commande chaque année entre 15 000 et 40 000 tonnes de sel. Le niveau de commande est étroitement lié aux conditions météorologiques et peut donc varier de façon importante. Cette information est donnée à titre indicatif sans engagement du pouvoir adjudicateur, afin de permettre aux candidats d'apprécier l'étendue de la consultation.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Conseil général de Meurthe et Moselle
Adres pocztowy: Difaje - marchés publics, 48 esplanade Jacques Baudot, CO 900 19
Miejscowość: Nancy Cedex
Kod pocztowy: 54035
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
400,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.