Publications Office of the EU
Rumunia-Buzau: Mleko pasteryzowane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Rumunia-Buzau: Mleko pasteryzowane

  • Zapowiedziano
    28/05/2013
  • Opublikowano
    21/06/2013
  • Termin
    26/08/2013
  • Odaítélve
    13/09/2013
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Consiliul Judetean Buzau
Miejsce realizacji
NUTS code: RO222 Buzău
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
15511100 Mleko pasteryzowane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,999,963.20 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,999,963.00 RON
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Aprovizionare si distributie a produselor lactate in cadrul programului national ”lapte-corn” pentru elevii din învatamântul primar si gimnazial de stat si privat precum si pentru copii prescolari din gradinitele de stat si private cu program normal de 4 ore de pe teritoriul judetului Buzau pe anul scolar 2013 - 2014, în conformitate cu prevederile OUG 96/20002 actualizata.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
5,999,963.20 RON
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,999,963.00 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Meridian Agroind S.R.L.
Adres pocztowy: Strada Focsani nr. 1
Miejscowość: Ramnicu Sarat
Kod pocztowy: 125300
Kraj: ROU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.