Publications Office of the EU
Austria-St. Pölten: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-St. Pölten: Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

  • Opublikowano
    24/02/2020
  • Termin
    17/04/2020
  • Odaítélve
    09/02/2021
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Land Niederösterreich, p. A. Amt der NÖ-Landesregierung, Abteilung Landeskliniken und Landesbetreuungszentren
Miejsce realizacji
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: AT Österreich
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,531,777.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Offener 2-stufiger Wettbewerb mit EU-weiter Bekanntmachung im Oberschwellenbereich für die Vergabe von Generalplanungs-, Generalbauaufsichts- und anteiligen Projektsteuerungsleistungen.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://noe.vemap.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,531,777.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Atelier Thomas Pucher ZT GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Graz
Kod pocztowy:
Kraj: AUT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.