Publications Office of the EU
Słowacja-Vysoké Tatry: Gaz ziemny - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Słowacja-Vysoké Tatry: Gaz ziemny

  • Opublikowano
    07/08/2020
  • Termin
    09/09/2020
  • Otwarcie ofert
    09/09/2020
  • Odaítélve
    16/12/2020
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Miejsce realizacji
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK041 Prešovský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09123000 Gaz ziemny
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
377,454.52 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
355,412.80 EUR
Numer referencyjny oferty
92020
Opis

Predmetom zákazky je dodávka zemného plynu do odberných miest verejného obstarávateľa.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Národný ústav tuberkulózy, pľúcnych chorôb a hrudníkovej chirurgie Vyšné Hágy
Krajowy numer ewidencyjny: 00227811
Adres pocztowy: Vyšné Hágy 10
Miejscowość: Vysoké Tatry
Kod NUTS: SK041
Kod pocztowy: 059 84
Kraj: SVK
Osoba wyznaczona do kontaktów: Róbert Pastrnák
Główny adres: http://www.hagy.sk
Drogą elektroniczną:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/427506
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/09/2020 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
377,454.52 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
355,412.80 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Slovenský plynárenský priemysel, a.s.
Adres pocztowy: Mlynské nivy 44/a
Miejscowość: Bratislava
Kod pocztowy: 825 11
Kraj: SVK
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.