Publications Office of the EU
Niemcy-Heidelberg: Mikroskopy optyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Heidelberg: Mikroskopy optyczne

  • Odaítélve
    25/10/2017
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Max-Planck-Institut fuer medizinische Forschung
Miejsce realizacji
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38634000 Mikroskopy optyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1.00 EUR
Numer referencyjny oferty
MPImF 1408441
Opis

Easy 3D STED Microscope with 2 pulsed STED-lasers, Dreiklang and Resolft imaging and adapitve illumination technologies.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kod CPV

38634000 - Mikroskopy optyczne

38510000 - Mikroskopy

38500000 - Aparatura kontrolna i badawcza

Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
1.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Abberior Instruments GmbH
Adres pocztowy: Hans-Adolf-Krebs-Weg 1
Miejscowość: Göttingen
Kod pocztowy: 37077
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.