Publications Office of the EU
Niemcy-Darmstadt: Usługi opieki dziennej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Darmstadt: Usługi opieki dziennej

  • Opublikowano
    07/06/2022
  • Termin
    05/07/2022
  • Odaítélve
    01/08/2022
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Wissenschaftsstadt Darmstadt Der Magistrat Schulamt
Miejsce realizacji
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85312100 Usługi opieki dziennej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.01 EUR
Numer referencyjny oferty
V-2022/5-ft/krä
Opis

Betreuungsleistung Pakt für den Nachmittag an der Luise-Büchner-Schule Darmstadt

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.had.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not applicable
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
0.01 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: AWO Darmstadt Solidarität gGmbH
Adres pocztowy: Frankfurter Straße 14
Miejscowość: Darmstadt
Kod pocztowy: 64293
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.