Publications Office of the EU
Hiszpania-Walencja: Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Walencja: Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

  • Opublikowano
    15/06/2022
  • Termin
    11/07/2022
  • Otwarcie ofert
    15/07/2022
  • Odaítélve
    13/10/2022
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Miejsce realizacji
NUTS code: ES523 Valencia / València
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES523 Valencia / València
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90600000 Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
711,269.69 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
388,080.75 EUR
Numer referencyjny oferty
E-70009-2022-000085
Opis

Contratación de los servicios de desbroce, poda y limpieza de bordes viales, parcelas municipales y otros espacios públicos libres, no ajardinados y calificados como no urbanizables.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Krajowy numer ewidencyjny: P9690001D
Adres pocztowy: Guillem de Castro, 51 - 4
Miejscowość: València
Kod NUTS: ES523
Kod pocztowy: 46007
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Główny adres: https://contrataciondelestado.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/07/2022 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
711,269.69 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
388,080.75 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: S.A. AGRICULTORES DE LA VEGA DE VALENCIA
Adres pocztowy: PLAZA TETUAN, 1 BJ 1
Miejscowość: VALENCIA
Kod pocztowy: 46003
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.