Publications Office of the EU
Remont rozdzielnicy R 15 kV w EC Szczecin dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Szczecin - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Remont rozdzielnicy R 15 kV w EC Szczecin dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Szczecin

  • Opublikowano
    15/03/2024
  • Termin
    16/04/2024
  • Otwarcie ofert
    16/04/2024
  • Odaítélve
    20/06/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
PGE Energia Ciepła S.A.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50532400 Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznego sprzętu przesyłowego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
393,000.00 PLN
Numer referencyjny oferty
POST/PEC/PEC/UZI/00215/2024
Opis

Remont rozdzielnicy R 15 kV w EC Szczecin dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Szczecin

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/04/2024 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Cena oferty - 100% Szczegóły dotyczące kryteriów oceny ofert zawarto w pkt. 24 SWZ
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
393,000.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Lider konsorcjum: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Toruń
Kod pocztowy: 87-100
Kraj:
Oficjalna nazwa: Partner konsorcjum: Brepo Sp. z o.o.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Mikołów
Kod pocztowy: 43-196
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.