Publications Office of the EU
Austria-Wiedeń: Doradcze usługi budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austria-Wiedeń: Doradcze usługi budowlane

  • Opublikowano
    09/09/2022
  • Termin
    10/10/2022
  • Otwarcie ofert
    10/10/2022
  • Odaítélve
    08/03/2023
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Wien - Wiener Wohnen
Miejsce realizacji
NUTS code: AT130 Wien
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: AT130 Wien
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71530000 Doradcze usługi budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
58,800.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Begleitende Kontrolle

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Stadt Wien - Wiener Wohnen
Adres pocztowy: Rosa-Fischer-Gasse 2
Miejscowość: Wien
Kod NUTS: AT130
Kod pocztowy: 1030
Kraj: AUT
Osoba wyznaczona do kontaktów: Dezernat Vergabewesen
Główny adres: www.wienerwohnen.at
Drogą elektroniczną:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/134893
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
10/10/2022 13:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
58,800.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ing. Martin Oswald
Adres pocztowy: Eschenweg 370
Miejscowość: Bad St. Leonhard im Lavanttal
Kod pocztowy: 9462
Kraj: AUT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.