Publications Office of the EU
Grecja-Ampelokipoi: Mięso - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grecja-Ampelokipoi: Mięso

  • Opublikowano
    27/06/2014
  • Termin
    03/09/2014
  • Otwarcie ofert
    04/09/2014
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Πολεμική Αεροπορία–Υπηρεσία Προμηθειών
Miejsce realizacji
NUTS code: ELZ Extra-Regio NUTS 1
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
15110000 Mięso
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
688,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Φ.830/ΑΔ.5827/Σ.1239/13-05-2014/ΔΑΥ/Γ2/1β
Opis

Πορμήθεια κατεψυγμένων κρεάτων (χοιρινό-βοδινό) για κάλυψη αναγκών τροφοδοσίας οπλιτών της 124 ΠΒΕ.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
04/09/2014 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
688,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.