Publications Office of the EU
Francja-Vincennes: Betonowanie konstrukcji - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Vincennes: Betonowanie konstrukcji

  • Opublikowano
    08/02/2017
  • Termin
    24/03/2017
  • Otwarcie ofert
    31/03/2017
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Coopérer pour habiter
Miejsce realizacji
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45262311 Betonowanie konstrukcji
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
7
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Construction neuve de 66 logements et places de stationnement RT 2012 — 10 %, certification NF Habitat HQE.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Coopérer pour habiter — service promo
Adres pocztowy: 59 rue de Provence
Miejscowość: Paris Cedex 09
Kod NUTS: FR101
Kod pocztowy: 75439
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Mme Marie-Sophie Bien-Aime
Główny adres: http://www.groupearcade-hlm.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
31/03/2017 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.