Publications Office of the EU
Hiszpania-Palma: Usługi naprawcze i konserwacyjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Palma: Usługi naprawcze i konserwacyjne

  • Opublikowano
    16/08/2019
  • Termin
    19/09/2019
  • Otwarcie ofert
    09/10/2019
  • Odaítélve
    23/03/2020
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Institut Balear de l'Habitatge
Miejsce realizacji
NUTS code: ES532 Mallorca
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES532 Mallorca
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50000000 Usługi naprawcze i konserwacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,856,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
702,560.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
3
Numer referencyjny oferty
16/2019
Opis

La prestación de un servicio de atención de incidencias, obras de reparación y reformas necesarias para la gestión del mantenimiento del parque inmobiliario del Institut Balear de l'Habitatge.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Institut Balear de l'Habitatge
Krajowy numer ewidencyjny: Q5750001I
Adres pocztowy: C/ Manuel Azaña, 9
Miejscowość: Palma
Kod NUTS: ES532
Kod pocztowy: 07006
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Institut Balear de l'Habitatge
Główny adres: http://www.ibavi.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/10/2019 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.