Publications Office of the EU
Polska-Jaworzno: Roboty budowlane w zakresie budowy elektrowni i elektrociepłowni - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Jaworzno: Roboty budowlane w zakresie budowy elektrowni i elektrociepłowni

  • Opublikowano
    17/03/2016
  • Termin
    25/04/2016
  • Odaítélve
    03/07/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Tauron Wytwarzanie Spółka Akcyjna
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL22A Katowicki
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45251000 Roboty budowlane w zakresie budowy elektrowni i elektrociepłowni
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
41,000,000.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
29,870,000.00 PLN
Numer referencyjny oferty
2016/TW-E01/TW-E01/00323/L
Opis

Przedmiotem zamówienia jest: zaprojektowanie oraz kompleksowe wykonanie, uruchomienie, przeprowadzenie ruchu próbnego oraz przekazanie do eksploatacji estakad rurociągów, sieci cieplnej i parowej, sieci kablowej oraz magazynu wodoru w ramach projektu Budowa nowych mocy w technologiach węglowych w TAURON Wytwarzanie S.A.- budowa bloku energetycznego o mocy 910 MW na parametry nadkrytyczne w TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Jaworzno III w Jaworznie.
Układ ten powiązany jest z instalacjami znajdującymi się w zakresie nowego bloku i stanowi jego nieodłączną część. Budowa przedmiotowego zadania będzie realizowana przez Wykonawcę etapowo do czasu przejęcia przez Zamawiającego do eksploatacji nowego bloku energetycznego 910 MWe.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
41,000,000.00 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
29,870,000.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: OMIS Spółka Akcyjna
Adres pocztowy: ul. Kołobrzeska 8
Miejscowość: Ostrołęka
Kod pocztowy: 07-401
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.