Publications Office of the EU
Republika Czeska-Karlovy Vary: Techniki operacyjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Republika Czeska-Karlovy Vary: Techniki operacyjne

  • Opublikowano
    10/06/2017
  • Termin
    09/08/2017
  • Odaítélve
    11/12/2017
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Karlovarská krajská nemocnice a.s.
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ041 Karlovarský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ041 Karlovarský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33160000 Techniki operacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,700,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,238,708.00 CZK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka nového přístrojového vybavení – Operační věže, určené pro centrální operační sály Karlovarské krajské nemocnice a.s., nemocnice v Chebu.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Karlovarská krajská nemocnice a.s.
Krajowy numer ewidencyjny: 26365804
Adres pocztowy: Bezručova 1190/19
Miejscowość: Karlovy Vary
Kod NUTS: CZ041
Kod pocztowy: 360 01
Kraj: CZE
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ivana Barnoky
Główny adres: www.kkn.cz
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
1,700,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,238,708.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: B. Braun Medical s.r.o.
Adres pocztowy: V Parku 2335/20
Miejscowość: Praha 4
Kod pocztowy: 148 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.