Publications Office of the EU
Rumunia-Sibiu: Różne urządzenia i produkty medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Rumunia-Sibiu: Różne urządzenia i produkty medyczne

  • Opublikowano
    07/10/2019
  • Termin
    01/11/2019
  • Otwarcie ofert
    01/11/2019
  • Odaítélve
    02/12/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ministerul Apărării – U.M. 02460
Miejsce realizacji
NUTS code: RO126 Sibiu
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO126 Sibiu
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,111,700.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,774,260.00 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
39
Numer referencyjny oferty
A5015 din 01.10.2019
Opis

Achizitie publica de diverse aparate si produse medicale – conform caietului de sarcini. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In conformitate cu prevederile art. 161 din Legea nr. 98/2016, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Ministerul Apărării – U.M. 02460
Krajowy numer ewidencyjny: 4406096
Adres pocztowy: Bulevardul Victoriei nr. 46
Miejscowość: Sibiu
Kod NUTS: RO126
Kod pocztowy: 550024
Kraj: ROU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Claudiu Mitea
Główny adres: www.spitalmilitarsb.ro
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
01/11/2019 15:00
Place of performance
Kod CPV

33190000 - Różne urządzenia i produkty medyczne

33122000 - Sprzęt oftalmologiczny

33192000 - Meble medyczne

Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.