Publications Office of the EU
Polska-Czempiń: Usługi związane z odpadami - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Czempiń: Usługi związane z odpadami

  • Opublikowano
    27/09/2016
  • Termin
    08/11/2016
  • Odaítélve
    28/12/2016
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Miejsce realizacji
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL41 Wielkopolskie
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90500000 Usługi związane z odpadami
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,293,398.41 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,177,698.70 PLN
Numer referencyjny oferty
CZO.271.14.2016
Opis

Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy Opalenica, odbieranych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, w tym odbiór odpadów komunalnych zebranych w punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na działce o nr ewid. 401/6 zlokalizowanej w obrębie Troszczyn w gminie Opalenica (dalej zwanego PSZOK), a także odbiór przeterminowanych leków zebranych w aptekach zlokalizowanych na terenie ww. gminy, oraz ich dostarczenie do Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych Tonsmeier Selekt Sp. z o.o. w Piotrowie Pierwszym, gmina Czempiń lub do stacji przeładunkowych zlokalizowanych w Czarnej Wsi, gmina Grodzisk Wielkopolski i w Rumianku, gmina Tarnowo Podgórne w terminie od 1.1.2017 r. do 31.12.2019 r.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Związek Międzygminny Centrum Zagospodarowania Odpadów – Selekt
Adres pocztowy: ul. Kościańskie Przedmieście 2B
Miejscowość: Czempiń
Kod NUTS: PL41
Kod pocztowy: 64-020
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Bogusław Baraniak, Katarzyna Kraczewska-Ochmańska
Główny adres: http://www.selekt.czempin.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,293,398.41 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,177,698.70 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-PLUS Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Szałwiowa 34 A/2
Miejscowość: Plewiska
Kod pocztowy: 62-064
Kraj: POL

Oficjalna nazwa: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS-Plus Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Szałwiowa 34 A/2
Miejscowość: Plewiska
Kod pocztowy: 62-064
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.