Publications Office of the EU
Francja-Paryż: Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Paryż: Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich

  • Opublikowano
    25/01/2021
  • Termin
    09/03/2021
  • Odaítélve
    07/06/2021
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
préfecture de police dfcpp bcp
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR1 Ile-de-France
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34300000 Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,246,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,246,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
6
Numer referencyjny oferty
20-BCPA-722
Opis

fourniture et livraison de pièces détachées, accessoires et fournitures connexes, estampillés constructeur du Groupe VAG

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=674742&orgAcronyme=g6l
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.